Teknolojik Standartlar


 

Yüksek Güvenlik

24 saat kameralarla izlenen güvenlik sistemi

Royal evleri güvenlik merkezi tarafından 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle takip edilecektir. Aynı zamanda bu görüntüler dairelerdeki monitörlerden de izlenebilecektir.

Daire içi güvenlik konforu

Dairelerdeki izinsiz girişlerde devreye girecek hareket dedektörleri ve acil durumlarda kullanılacak panik butonu sayesinde, Royal Evleri güvenlik birimi anında heberdar edilecektir. Ayrıca, mutfaklardaki gaz dedektörleri de daire içi güvenliği tamamlamaktadır. Dairelerde bulunan yüksek kaliteli görüntülü diafon sistemiyle gelen misafirler kontrollü kabul edilmekte, komşular arasında dahili telefon görüşmesi yapılabilmektedir. Bütün konutlardaki kapı girişlerinde, tek anahtar ile daire içindeki aydınlatmaların kumandasını mümkün kılacak otomasyon alt yapısı yer almaktadır.

Yüksek kalitesiyle görüntülü diafon sistemi

Sadece misafirlerinizi kontrollü kabul konforu sunmakla kalmayacak ;
- Güvenlik birimi ile dahili telefon görüşmesi yapabilecek.
- Royal Evleri girişi, bina girişi, çocuk parkı, tenis kortu ve Royal Evleri çevresini de izleyebileceksiniz.

             

Kalite Standartları

Rişvanoğlu İnşaat, öncelikle Royal Evlerinde üretimin tüm süreçlerinde denetim mekanizmasını kurarak, minumum hata ile üretimin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Royal Evleri, tasarımdan üretime tüm aşamalarda müşteri odaklı bir anlayışla yönetilmiş, yaşam kalitesi ve memnuniyet ön planda tutularak projelendirilmiştir.

Royal Evlerinin Statik ve Betonarme Projeleri, yürürlükteki son Deprem Yönetmeliği, TS500 (Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları),TS498 (Yapı Elemanlarının Boyutlandırılmasında Alınacak Yüklerin Hesabı) ve ilgili diğer yönetmelik-şartnamelere göre tasarlanmıştır.

Royal Evleri, rüzgar testi aşamalarından geçmiştir ve yaşamsal güvenlik kriterlerine uygun üretilmiştir.

Royal Evlerinde, detaylı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış betonarme perde çerçeveli taşıyıcı sistem kullanılmıştır.

Royal Evleri, yapım aşamasında 4708 sayılı yapı denetim kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun bir şekilde kontrol edilmiştir. Şantiyede ve laboratuarlarda yapı denetim firması ve teknik danışmanlarca yapılan testlerde kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle projelendirilerek hayata geçirilmektedir.


Profesyonel Yönetim

Royal Evleri yönetim konusundaki sıkıntıları ortadan kaldıracak bir yeniliğe daha imza atmaktadır. Kurulacak olan profesyonel yönetim şirketi tarafından sitenin, çevre, bakım, onarım, yakıt ve diğer site işleri sevk ve idare edilerek sizleri bu konuda rahatlatacaktır.